KURUMSAL

DAMLA SULAMA BORUSU

Bitki gelişimi için gerekli olan su ile suda eriyebilen besin maddelerinin, istenilen zamanda ve istenilen miktarda, kontrollü olarak bitki kök bölgesine damlalar halinde verilmesi işlemi olan damla sulama ile dünyada her geçen gün artan su kıtlığına karşılık, daha az su ile etkin ve tasarruflu su kullanılır.
Yabancı erezyona karşı korunur ayrıca gübre ve işçilikten tasarruf edilerek, ürünlerde verim ve kalite artışı sağlanır.

Küresel ısınma ve bilinçsiz su kullanımı nedeniyle kuraklık oranları gittikçe artmaktadır. Dünyadaki canlı yaşamının devamlılığı için su kaynaklarını korumalı ve su rezervlerinin çabuk bitmemesi için tasarruf yapılmalıdır. Damla sulama bize suyu etkin bir şekilde kullanırken aynı zamanda sudan da tasarruf yapmamızı da sağlar. Ayrıca engebeli araziden, rüzgârdan ve sıcaklık dalgalanmalarından etkilenmeyerek yani %100 homojen eşit sulama sağlayarak ürünlerde verim ve kalite artışına sebep olur.

30 yıllık üretim tecrübemiz ile ana gayemiz sudan tasarruf yaparken damla sulamadaki tüm ürünlerimizi uygun fiyat anlayışı ve hızlı teslimat güvencesiyle birleştirerek müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaktır.

Çelik Hortum firması 1986’dan beri PVC ve kauçuk bazlı yüksek kaliteli çeşitli hortumlar üretmektedir. 30 yıllık üretim tecrübemiz ile üretimini yaptığımız damla sulama ekipmanlarında ve tüm ürünlerimizde firmamızın ana gayesi müşterilerimizi en uygun fiyat ve en kısa zamanda teslimat ile memnun etmektedir.

YUKARI